Adres : Yeni Batı Mh Palan Döken Cd. No:38 Yenimahalle / ANKARA /TÜRKİYE
  • Bizi arayın
    +90 (312) 566 62 25
  • Çalışma Saatleri
    Hafta İçi : 08:00 - 18:00
  • E-Mail
    info@globalwireharness.com

Hakkımızda

GLOBAL WIRE HARNESS, kablo takımları ve elektro-mekanik sistemler konularında  uzun yıllar savunma sanayi şirketlerinde görev almış tecrübeli mühendis ve teknisyenler tarafından kurulmuştur.

Ana çalışma konusu kara, hava ve deniz platformlarında, askeri ve endüstriyel standartlar ve müşteri gereksinimlerine göre kablo takımları ve elektro-mekanik kutuların tasarımları, prototip ve seri üretimleri ile sistem entegrasyon çalışmalarıdır.

VİZYONUMUZ

Savunma sanayi ve raylı sistem teknolojileri alanında , uluslararası standartlara ulaşmış, ulusal ve uluslararası platformlarda tercih edilen en güvenilir ve öncü teknolojik bir çözüm ortağı olmaktır.

MİSYONUMUZ

Savunma sanayi, raylı sistem teknolojileri ve entegrasyonu alanında; yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimiz için ağırlıklı olarak kablaj, sistem entegrasyonu ve montaj beklentilerini en üst seviyede karşılarken, küresel rekabet ortamına uyum sağlayan, özgün ve yenilikçi teknolojiler geliştirerek güvenilir ürün ve hizmet sunan, çözümler geliştirerek yüksek kalitede üretim yaparken geleceği de koruyan bir şirket olmak.

Değerlerimiz

1.    Güvenilirlik ve bağlılık
2.    Dürüstlük
3.    Sürdürülebilirlik ve verimlilik
4.    Teknolojiyi izleyen
5.    Müşteri duyarlılığı
6.    Zamanında teslimat
7.    Çalışanlarımızda kalite bilinci oluşturmak    
8.    Takım çalışması
9.    İletişim
10.    Çevresel ve sosyal sorumluluk

Hakkımızda

Teklif taleplerinizi bize iletebilirsiniz