Scroll Top
GLOBAL WIRE HARNESS
SLOGAN

GLOBAL WIRE HARNESS, kablo takımları ve elektro-mekanik sistemler konularında uzun yıllar savunma sanayi şirketlerinde görev almış tecrübeli mühendis ve teknisyenler tarafından kurulmuştur.

Ana çalışma konusu kara, hava ve deniz platformlarında, askeri ve endüstriyel standartlar ve müşteri gereksinimlerine göre kablo takımları ve elektro-mekanik kutuların tasarımları, prototip ve seri üretimleri ile sistem entegrasyon çalışmalarıdır.

Savunma sanayi, raylı sistem teknolojileri ve entegrasyonu alanında; yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimiz için ağırlıklı olarak kablaj, sistem entegrasyonu ve montaj beklentilerini en üst seviyede karşılarken, küresel rekabet ortamına uyum sağlayan, özgün ve yenilikçi teknolojiler geliştirerek güvenilir ürün ve hizmet sunan, çözümler geliştirerek yüksek kalitede üretim yaparken geleceği de koruyan bir şirket olmak.
Savunma sanayi ve raylı sistem teknolojileri alanında , uluslararası standartlara ulaşmış, ulusal ve uluslararası platformlarda tercih edilen en güvenilir ve öncü teknolojik bir çözüm ortağı olmaktır.

1. Güvenilirlik ve bağlılık
2. Dürüstlük
3. Sürdürülebilirlik ve verimlilik
4. Teknolojiyi izleyen
5. Müşteri duyarlılığı
6. Zamanında teslimat
7. Çalışanlarımızda kalite bilinci oluşturmak
8. Takım çalışması
9. İletişim
10. Çevresel ve sosyal sorumluluk

Global Wire Harness Savunma ve Havacılık Şirketi olarak, kablo takımları ve elektro-mekanik parça ve sistemlerin tasarım, üretim ve montajları konularında kalite ve çevre politikamız:

Belgelerimiz
Referanslarımız